Kolaż: Leśna Wiedźma – warsztat z Finnabair (PL)

Czy macie chęć, aby powędrować w świat wyobraźni, gdzie rzeczy zwykłe napełniają się magią a kolory, tekstury i wszelkie użyte drobiazgi połączone razem tworzą efekty prawdziwie unikalne i czarodziejskie? Tak? To doskonale, bo twórczy recycling, budowanie śmiałych, bogatych wizualnie, eklektycznych obrazów i tworzenie baśniowych historii to moja specjalność i esencja twórczego stylu… i chętnie zabiorę was ze sobą w tę podróż w krainę kreatywności!

„Leśna Wiedźma” to projekt i warsztat w zasadzie dla każdego: niezależnie czy miałaś/miałeś już okazję brać udział w moich zajęciach „na żywo”, czy po raz pierwszy stykasz się z moimi warsztatami internetowymi, na pewno znajdziesz w tu mnóstwo wartościowych pomysłów, inspiracji i informacji.

Ten warsztat video jest wypełniony po brzegi moimi najbardziej popularnymi i rozpoznawalnymi technikami oraz przydatnymi poradami i wskazówkami, które pozwolą Ci z łatwością przejść przez wszystkie etapy procesu tworzenia i zbudują twoją pewność siebie oraz znajomość różnorodnych produktów, mediów i narzędzi. Moje instrukcje są bardzo intuicyjne, klarowne i uporządkowane – dowiesz się z nich jak wybrać najlepsze dodatki, paletę kolorystyczną i jak poczuć się pewnie w rozbudowanej, wieloelementowej kompozycji, a jednocześnie nie zabraknie Ci miejsca na swoją wyobraźnię, interpretację i twórcze eksperymenty.

Czujesz, że jesteś dopiero na początku mixed-mediowej drogi? Nie ma problemu! Mój warsztat jest skonstruowany tak, aby dać Ci poczucie, że jesteś prowadzona/prowadzony za rękę przez wszystkie ścieżki prosto to kolorowego, wypełnionego ekscytującymi pomysłami świata mixed-mediów. Moim zadaniem jest zachęcać, przekazywać wiedzę i naprowadzać – choć na początku projekt może wydawać się skomplikowany, to zobaczysz, że dzieląc pracę na mniejsze etapy, okaże się, że jest to tylko pozorna trudność, a każdy krok jest jak najbardziej wykonalny i łatwy do wykorzystania w innych pracach plastycznych. To zabawa, wiedza i doświadczenie – wszystko w ciekawym i nieco magicznym opakowaniu!

Z drugiej strony dla zaprawionych w bojach artystów mixed-mediowych przygotowałam wiele ukrytych smaczków: świeże pomysły, podpowiedzi, informacje o zamiennikach produktów lub sposobach na ich dopasowanie to Twoich potrzeb. Znajdziesz tu wiele ważnych technicznych wskazówek, przykładanie dużej uwagi do szczegółów kolażu… ale też swobodę i radość z twórczego procesu. Jeśli znasz już moje warsztaty, to wiesz, czego możesz się spodziewać.

Teraz możesz wziąć udział w zajęciach pozostając w domowym zaciszu, mając łatwy dostęp do wszystkich swoich ulubionych materiałów i dodatków – i stworzyć nie jedną, ale wiele, unikalnych, eklektycznych projektów inspirowanych prezentowanymi technikami!

Warsztat internetowy „Leśna Wiedźma” jest oparty o wykonanie faktycznego, fizycznego kolażu razem ze mną, krok po kroku, budując wszystkie warstwy, komponując dodatki i nadając mu fantastyczne, baśniowe kolory. Nie ma szans, aby twoja wyobraźnia pozostała w uśpieniu – wspólnie pobudzimy Twoją twórczą energię i otworzymy Cię na nowe obszary kreatywności – i to wszystko za pomocą prosto skonstruowanych lekcji video.

Jako dodatek do warsztatu znajdziesz też rozbudowany filmik pokazujący użyte produkty – ich sposób aplikacji, potencjalne zamienniki i omówienie najważniejszych cech wybranych przeze mnie farb, gruntów i mediów – wszystko po to, aby poznać lepiej podstawy i podejść projektu bez niepotrzebnego stresu.

W trakcie tego warsztatu:

 • dowiesz się, jakie zgromadzić dodatki i elementy, aby stworzyć piękny projekt mixed-mediowy w moim rozpoznawalnym stylu;
 • nauczysz się jak pracować ze zdjęciami lub wydrukami w trójwymiarowych kolażach;
 • poznasz sposoby na zbudowanie zróżnicowanego, ciekawego, warstwowego tła;
 • dowiesz się jak zaplanować kompozycję i jak zadbać o dobrą równowagę elementów;
 • poznasz pomysły jak stworzyć ciekawe dla oka, warstwy i tekstury;
 • dowiesz się jak aplikować media i farby, aby uzyskać trójwymiarowy, intrygujący efekt;
 • nauczysz się jak zadbać o odpowiednie światła i cienie aby podkreślić trójwymiarowość projektu oraz wszelkie jego piękne detale;
 • usłyszysz jak podejść do swojego procesu tworzenia niekonwencjonalnie – z otwartą „głową i oczyma”, opierając się na tym, co masz w zasięg ręki…
 • … ale to i tak nie wszystko!
Warsztat „Leśna Wiedźma” jest podzielony na 4 segmenty video:
 • wszystko, co potrzebujesz wiedzieć przed rozpoczęciem – 1 video
 • 3 segmenty video pokazujące budowę projektu krok po kroku

Długość nagranego materiału to ponad 110 min (1 godzina 50 minut dynamicznego, wypełnionego treścią i wiedzą wyedytowanego filmu)

Warsztat jest dostępny bezpośrednio po zakupie – w momencie kiedy zakończysz proces rejestracji i zakupu na stronie otrzymujesz dostęp do wszystkich części warsztatu oraz uzupełniających go treści.

Dodatkowy plik PDF jest możliwy do pobrania i wydrukowania. Wszystkie pliki video są możliwe do oglądania bezpośrednio na stronie po zalogowaniu bez żadnych limitów czasowych.

Warsztat jest dostępny w 4 wersjach językowych: angielskiej (audio+napisy), polskiej (audio), francuskiej (napisy) oraz hiszpańskiej (napisy). Wybierz odpowiednią wersję, zanim sfinalizujesz zakup.

Cena regularna: 37 EUR (od 13 grudnia)


Finnabair

You might know me as Finnabair, but my real name is Anna Dabrowska-Pekocka, and I’m a mixed-media artist, teacher, coach and product designer.

Transforming and upcycling everyday objects is the cornerstone of my craft; to make this “casual magic” possible for everyone, I develop approachable techniques for all skill levels. Between textures and paint, my love for dimensional artwork shaped my distinctive style. Mix in expressive freedom, awakening a creative spark each person holds inside, and therapeutic, releasing powers of art, and you’ll have a picture of my core values.

What had started as a hobby, in 2011 transformed into teaching in-person mixed media classes with immediate success. In 2013, I established a long-term relationship with one of the top craft suppliers worldwide, Prima Marketing; since then, I have counted myself among the most active and best-known product designers in the mixed-media world. The products I come up withstand out thanks to their distinctive style, which is unique to my brand, and blur the line between craft supplies, home décor, and fine art.

After over ten years on the market, I’m one of the most recognizable and experienced professional teachers in my field. My classes are in great demand, and I continuously strive to deliver the best possible experience and quality to my students. Being able to say that I successfully turned my passion into a full-time job is an incredible feeling.

My mission? To continue this magical, artistic journey, and guide, teach and encourage as many creative souls as I can on their path of self-discovery.
Art is always the Answer.

What Others Have Said


Leave a Reply